Bylinné prípravky ORGANIC INDIA

ZDRAVIE PRE ŽENU - hormonálna rovnováha Zväčšiť

ZDRAVIE PRE ŽENU - hormonálna rovnováha

13,90 €

DVYORG14Z

Nový produkt

Prírodný bylinný prostriedok podporujúci fyzické a psychické zdravie ženského organizmu. Prispieva k obnove hormonálnej rovnováhy, priaznivo pôsobí na regulovanie pravidelnej menštruácie, znižuje nepríjemné príznaky pred menštruáciou a v menopauze.

Viac detailov

Balenie 60 kps

Zdravie pre ženu je prírodný bylinný prostriedok podporujúci fyzické a psychické zdravie ženského organizmu. Prispieva k obnove hormonálnej rovnováhy, priaznivo pôsobí na regulovanie pravidelnej menštruácie, znižuje nepríjemné príznaky pred menštruáciou a v menopauze. Prispieva k zvýšeniu vitality, normalizácii hladiny estrogénov a pozitívne ovplyvňuje myseľ.

Šatavari - jedna z najdôležitejších bylín (100% rastlinný estrogén) je známe afrodiziakum. Regeneračné účinky Šatavari, hlavne na ženský reprodukčný systém, sú známe dlhú dobu. Vyživuje, tonizuje a podporuje funkciu ženských pohlavných orgánov.

Guduchi – je nazývaný aj nektár nesmrteľnosti. Podľa znalostí prírodnej medicíny je to horké tonikum, diuretikum, afrodiziakum, pozitívne ovplyvňuje imunitu a metabolizmus, má regeneračné účinky a posilňuje tráviace a močové ústrojenstvo.

Lodhra – je malý strom, ktorý rastie v Assáme a Barme. Podľa prírodnej medicíny uvoľňuje steny maternice a prispieva k znižovaniu kŕčov. Pôsobí proti silnej a nepravidelnej menštruácii.

Dávkovanie:

1-2 kapsule denne s jedlom. Odporúča sa užívať najmenej jeden mesiac. Nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie:

Šatavari (Asparagus racemosus), Guduchi (Tinospora cordifolia), Vana Tulsi (Ocimum gratissimum), Lodhra (Symplocos racemosa), celulóza

Balenie: 60 kapsulí