Kategórie

Články

Himalájske ajurvédske dóšické čaje Počet produktov v kategórii: 3

Každý človek je unikátnou kombináciou troch dóš, pričom jedna je vždy prevažujúca. Pre zdravie a duševnú pohodu je dôležité poznať svoju dominantnú dóšu a prispôsobiť tomu svoj životný štýl. Keď sú vaše dóše v rovnováhe, cítite sa výborne a vynikajú vaše najlepšie povahové črty. Pri narušení sa zjaví stres, negatívne pocity a choroby. Himalájske ajurvédske dóšické čaje pomáhajú zharmonizovať celý organizmus podľa dóše, ktorá v ňom prevažuje.
Zobrazených 1 - 3 z 3 položiek
 • 4,39 €

  Himalájsky ajurvédsky dóšický čaj Vata podporuje telesnú a duševnú činnosť, krvný obeh, nervový systém a dýchaciu sústavu. Prináša pocit uvoľnenia a relaxácie. Storočiami preverená tradičná zmes himalájskych bylín priaznivo pôsobí pri pravidelnom používaní na celkový zdravotný stav a psychickú kondíciu.

  4,39 €
 • 4,39 €

  Himalájsky ajurvédsky dóšický čaj Pitta podporuje trávenie a metabolizmus, reguluje telesnú teplotu, regeneruje pokožku a povzbudzuje mozgovú činnosť. Prináša pocit upokojenia a vyrovnanosti. Storočiami preverená tradičná zmes himalájskych bylín priaznivo pôsobí pri pravidelnom používaní na celkový zdravotný stav a psychickú kondíciu.

  4,39 €
 • 4,40 €

  Himalájsky ájurvédsky dóšický čaj Kapha podporuje regeneráciu a ochranný systém organizmu, posilňuje telesnú stavbu, kĺbový aparát a celkový fyzický stav. Prináša pocit povzbudenia a osvieženia. Storočiami preverená tradičná zmes himalájskych bylín priaznivo pôsobí pri pravidelnom používaní na celkový zdravotný stav a psychickú kondíciu.

  4,40 €
Zobrazených 1 - 3 z 3 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre systém thirty bees

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop