Kategórie

Články

Ajurvédske čaje a kávy Počet produktov v kategórii: 4

Ajurvédske čaje a kávy

Podkategórie

 • Ajurvédske čaje...
  Spoločnosť Siddhalepa ponúka 100% prírodné ajurvédske bylinné produkty vyrábané na Srí Lanke už od roku 1934. Ajurvédske produkty firmy Siddhalepa sú zmesi rôznych bylín pripravovaných podľa časom preverených farmaceutických postupov odporúčaných v ajurvéde. Popisy blahodárnych účinkov týchto bylín na obnovu či udržanie rovnováhy telesných funkcií môžeme nájsť už v starovekých védskych spisoch. Pri príprave produktov SIDDHALEPA sa nepoužívajú žiadne umelé sladidlá alebo farbivá, konzervačné, syntetické či chemické látky ani živočíšne tuky. Všetky výrobné procesy sú veľmi šetrné k životnému prostrediu a bylinné zložky použité pri výrobe sú vypestované na vlastných plantážach firmy SIDDHALEPA. Produkty SIDDHALEPA sú veľmi vysokej kvality a preto získali certifikát kvality ISO 9001.
 • Ajurvédske čaje TULSI

  ECCE VITA / ORGANIC INDIA Organické a prírodné prípravky najvyššej kvality. Doplnky stravy. Bez konzervačných látok, umelých farbív, chemikálií a pesticídov. Čisté prírodné prípravky a mnohé z nich z biofariem, bez chemického a biologického znečistenia. 100% prírodné výrobky, splňujúce najprísnejšie medzinárodné štandardy. Výhody prípravkov: 1. Kvalita je potvrdená svetovými certifikátmi (na rozdiel od väčšiny iných prípravkov a čajov na trhu): ISO 9001 : 2000 - celosvetový certifikát kvality, EKOCERT - európsky certifikát organickej kvality, GMP - správna výrobná prax, USDA Organic - certifikát amerického Ministerstva poľnohospodárstva o organickej kvalite), SQF - bezpečné kvalitné potraviny, HACCP – systém kritických bodov , USDA (Americké ministerstvo poľnohospodárstva), Košer kvalita. 2. Výrobky ECCE VITA / ORGANIC INDIA ako produkt ekologického poľnohospodárstva majú BIO certifikát Ministerstva poľnohospodárstva ČR, pro český trh a Európsku úniu. 3. Jednotlivé byliny rastú na biofarmách. 4. Prípravky obsahujú väčšinou celé nasušené rastliny so všetkými účinnými látkami namiesto len extraktov, ako je to vo väčšine iných produktov. 5. Byliny neobsahujú žiadne konzervačné a chemické látky, len samotné byliny a prírodné prísady. 6. Správne zostavené kombinácie pôsobia na celý organizmus. 7. Prípravky ECCE VITA / ORGANIC INDIA možno užívať dlhodobo bez nežiadúcich účinkov. 8. Pri produktoch v kapsulách sa jedná o kapsule rastlinné (s dobre stráviteľnou rastlinnou celulózou, bez horšie stráviteľnej hovädzej želatíny). Kapsule sa na rozdiel od niektorých tabliet vždy v zažívacom trakte rozpustia a uvoľnia sa tak všetky účinné látky. 9. Priaznivá cena.

 • Ajurvédske kávy
  Ajurvédska káva je chutný a zdraviu prospešný nápoj vyrobený z bylín po tisíce rokov vysoko cenených tradičnou indickou medicínou, ajurvédou. Neobsahuje kofeín a je vhodná aj na dlhodobú konzumáciu. Je výbornou náhradou kávy alebo čaju, výborne chutí. Obsahuje čakanku, ktorá podporuje trávenie a priaznivo pôsobí na činnosť pečene a výťažky z liečivých ajurvédskych bylín.
 • Himalájske ajurvédske...
  Everest Ayurveda s.r.o. je česko-slovensko-nepálska spoločnosť, ktorá v súlade s indickou tradíciou šíri hlbšie povedomie o ajurvédskom lekárstve, zdravom spôsobe života, užívaní himálajskych bylín a vnútornom rozmere človeka. V Českej republike a na Slovensku bola spoločnosť založená v roku 2004 v spolupráci s nepálskym ajurvédskym lekárom Dr. Ka Dev Jha. Príprava a užívanie ajurvédskych bylín má v Tibete, Nepále a Bhutáne dlhú tradíciu. Dokonalá znalosť a zber liečivých bylín a korenín je súčasťou každodenného života ľudí žijúcich v horských oblastiach na úpätí Himalájí. Na výrobu himalájskych čajov EVEREST AYURVEDA je použitých viac ako 60 ajurvédskych bylín, ručne zbieraných v oblasti himalájskeho pohoria. Každý z himalájskych čajov je zmesou bylín, zmiešaných v presnom pomere podľa pôvodných ajurvédskych receptúr a pôsobí na celý rad zdravotných problémov.
 • kávy Chi Cafe

  rodina káv Chi cafe hlavnou zložkou sú rozpustná vláknina,minerály,polyfenoly,guarana ,reishi

Zobrazených 1 - 4 z 4 položiek
Zobrazených 1 - 4 z 4 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre systém thirty bees

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop