Ajurvédske kávy

Ajurvédska káva BRAHMI - pamäť a mozgová činnosť Zväčšiť

Ajurvédska káva BRAHMI - pamäť a mozgová činnosť - bez kofeínu

4,70 €

KAVBRA2

Nový produkt

Chutný a zdraviu prospešný nápoj. Brahmi napomáha zlepšeniu pamäte a koncentrácie, celkovému upokojeniu a schopnosti učiť sa, jasne uvažovať a rýchlo reagovať. Pôsobí i proti stresu a jeho následkom na trávenie. Odstraňuje únavu, zvyšuje pozornosť.

Viac detailov

Balenie 50 g

Chutný a zdraviu prospešný nápoj. Je vyrobený z bylín po tisíce rokov vysoko cenených tradičnou indickou medicínou, ajurvédou. Brahmi napomáha zlepšeniu pamäte a koncentrácie, celkovému upokojeniu a získaniu schopnosti učiť sa, jasne uvažovať a rýchlo reagovať. Pôsobí i proti stresu a jeho následkom na trávenie. Z hľadiska tradičnej čínskej medicíny je Brahmi považované za vynikajúce Jang tonikum. Ďalšia zložka, čakanka lekárska, podporuje trávenie a priaznivo pôsobí na činnosť pečene.

Z hľadiska ajurvédy pôsobí Brahmi ako výživa mozgových buniek a vynikajúci antioxidant. Podporuje a zlepšuje všetky mentálne funkcie, vrátane schopnosti chápať, pamätať si a vybaviť si zapamätané. Zvyšuje tak schopnosť efektívneho využitia mentálneho potenciálu. Chráni mozog pred nepriaznivými príznakmi starnutia. Okrem toho sa uvádza, že bylina podporuje záujem o život, znižuje úzkosť a pridružené symptómy (nespavosť, bolesť hlavy, podráždenosť, nervozita a pod.) a zvyšuje odolnosť voči stresu a nadmernej pracovnej záťaži. V ajurvéde sa bylina brahmi používa aj na liečenie astmy, bronchitídy a anémie. Vedecké výskumy potvrdzujú, že užívanie prípravku obnovuje nefunkčné synaptické spoje v sivej mozgovej kôre a napomáha rastu dendritov. Užívanie sa odporúča pracujúcim ľuďom starším ako 40 rokov, ľuďom núteným užívať lieky poškodzujúce pamäť a ľuďom závislým na alkohole, nikotíne a iných drogách.

Ajurvédska káva Brahmi:

- neobsahuje kofeín

- podporuje zlepšenie pamäte a koncentrácie

- napomáha celkovému upokojeniu, získaniu lepšej schopnosti učiť sa, jasne uvažovať a rýchlo reagovať

- pôsobí proti stresu a jeho následkom na trávenie

- odstraňuje únavu, zvyšuje pozornosť a posilňuje schopnosť sústredenia sa

- upokojuje rozrušenú myseľ a podporuje duševnú rovnováhu

- čakanka podporuje trávenie a priaznivo pôsobí na činnosť pečene.

- je výbornou náhradou kávy alebo čaju, výborne chutí

- vhodná aj na dlhodobú konzumáciu

 

Návod na použitie:

Do šálky dáme 1/4 až 1/2 čajovej lyžičky ajurvédskej kávy a zalejeme horúcim či studeným mliekom. Môžeme dosladit podľa chuti. Prípadne môžeme použit vriacu vodu a doplniť mliekom v pomere 2:1. Nepoužívame prevarené mlieko ani nesypeme ajurvédsku kávu do šálky s mliekom či vodou.

Dávkovanie:

Najviac 4 x za deň 1 šálku.

Zloženie:

100 g výrobku obsahuje 94 g čakanky lekárskej a 6 g výťažku z byliny brahmi (1 g extraktu je získaný z 8 g byliny brahmi).

Balenie: 50g (50-60 šálok nápoja)

21 produktov v rovnakej kategórií