Ajurvédske kávy

Ajurvédska káva VALERIANA – pre pokojný spánok Zväčšiť

Ajurvédska káva VALERIANA – pre pokojný spánok - bez kofeínu

4,40 €

Nový produkt

Instantná kávovina s Himalaya bylinou Valeriana. Pre pokojný spánok. Ajurvédska náhrada kávy najmä pre tých, ktorí trpia poruchami spánku a nešpecifikovateľnými príznakmi úzkosti.

Viac detailov

Balenie 50 g

Instantná kávovina s Himalaya bylinou Valeriana. Pre pokojný spánok.

 

Instantná kávovinová zmes s obsahom extraktu byliny Valeriana.

Valeriana je ajurvédska náhrada kávy pripravená najmä pre tých, ktorí trpia poruchami spánku a nešpecifikovateľnými príznakmi úzkosti. Hlavnou účinnou zložkou je kozlík lekársky (valeriana) - tradične používaná bylina na uvoľnenie a navodenie spánku. Ďalšími zložkami sú, Ashwagandha (Withania somenifera) a Mandukparni = Gotukola (Cantanella asiatica) pôsobí synergicky s kozlíkom lekárskym na zlepšenie kvality spánku a skrátenie doby zaspávania. Obsiahnutá čakanka lekárska (Chicorium intybus) podporuje trávenie a priaznivo pôsobí na činnosť pečene.

Návod na použitie:

Do šálky dáme 1/4 až 1/2 čajovej lyžičky ajurvédskej kávy a zalejeme horúcim či studeným mliekom. Môžeme dosladit podľa chuti. Prípadne môžeme použit vriacu vodu a doplniť mliekom v pomere 2:1. Nepoužívame prevarené mlieko ani nesypeme ajurvédsku kávu do šálky s mliekom či vodou.

Dávkovanie:

Najviac 3 x za deň 1 šálku.

Zloženie:

100 g výrobku obsahuje: Tagar (Valerian wallichi) - kozlík lekársky výťažky 6g, ašvagandha (Withania somnifera) výťažky 0,5g, Mandukparni (centella asiatica) - pupočník ázijský/Brahmi Gotu kola výťažky 0,5g, čakanka lekárska 93g

Balenie: 50g (50-60 šálok nápoja)

22 produktov v rovnakej kategórií