Ajurvédske kávy

Ajurvédska káva ARJUNA – Významný antioxidant & podpora zdravia srdca Zväčšiť

Ajurvédska káva ARJUNA – Antioxidant & podpora zdravia srdca - bez kofeínu

4,40 €

Nový produkt

Ajurvédska káva Arjuna je chutný a zdraviu prospešný nápoj s bylinou Arjuna, navrhnutý najmä pre tých, ktorí sa obávajú o zdravie svojho srdca alebo trpia srdcovými problémami.

Viac detailov

Balenie 50 g

Instantná kávovinová zmes s obsahom extraktu z byliny Arjuna.

 

Významný antioxidant. Ajurvédska káva Arjuna je chutný a zdraviu prospešný nápoj s bylinou Arjuna, navrhnutý najmä pre tých, ktorí sa obávajú o zdravie svojho srdca alebo trpia srdcovými problémami.

 

Obsahuje extrakty bylín - tradične používaných na podporu kardiovaskulárneho systému a pri ochorení srdca. Arjuna môže prispieť k zlepšeniu funkcie srdcového svalu a následne zlepšiť činnosť srdca. Obsiahnutá čakanka lekárska (Chicorium intybus) podporuje trávenie a priaznivo pôsobí na činnosť pečene.

 

Návod na použitie:

Do šálky dáme 1/4 až 1/2 čajovej lyžičky ajurvédskej kávy a zalejeme horúcim či studeným mliekom. Môžeme dosladit podľa chuti. Prípadne môžeme použit vriacu vodu a doplniť mliekom v pomere 2:1. Nepoužívame prevarené mlieko ani nesypeme ajurvédsku kávu do šálky s mliekom či vodou.

Dávkovanie:

Najviac 4 x za deň 1 šálku.

Zloženie:

100 g výrobku obsahuje: Ardžuna (terminalia arjuna) výťažky 6g, Draksha (Vitis vinifera) - vínna réva výťažky 2g, Puškarmul (Inula racemosa) koreň výťažky 1g, čakanka lekárska 91g

Balenie: 50g (50-60 šálok nápoja)

22 produktov v rovnakej kategórií