Bylinné prípravky ORGANIC INDIA

LKC – pečeň a obličky Zväčšiť

LKC – pečeň a obličky

14,90 €

DVYORG9LK

Nový produkt

Prírodný bylinný prípravok priaznivo pôsobiaci na činnosť pečene a obličiek. Má regeneračný účinok, zabezpečuje ochranu pečene pred pôsobením škodlivých látok, prispieva k lepšej funkcii obličiek, vylučovaniu žlčníkových a obličkových kameňov.

Viac detailov

Balenie 60 kps

LKC je prírodný bylinný prípravok priaznivo pôsobiaci na činnosť pečene a obličiek. Má regeneračný účinok, zabezpečuje ochranu pečene pred pôsobením škodlivých látok, prispieva k lepšej funkcii obličiek, vylučovaniu žlčníkových a obličkových kameňov. Vplýva na reguláciu metabolizmu tukov. Prispieva k zlepšeniu chuti do jedla v čase rekonvalescencie a k vylučovaniu škodlivých látok z tela.

V tradičnej prírodnej medicíne sa táto originálna zmes bylín používa pre jej ochranný vplyv na pečeň, tráviaci systém, má antialergické, protizrážanlivé a antioxidačné účinky.

Pôsobí pri žlčových a obličkových kameňoch (úspěšnosť 94%, výsledok viac ako 100 štúdií), stimuluje činnost žlčníka. Má protivírusový a protibakteriálny účinok, pozitívne pôsobí na zápal pečene (hepatitídu). Podporuje funkciu pečene (kombinácia Kutki a Bhumyamalaki má preukázateľný účinok na pečeň).

Pomáha liečiť zápal močového mechúra a močových ciest, podporuje funkciu obličiek. Znižuje vysoký tlak a hladinu krvného cukru u diabetikov. Používa sa pri kašli, astme a bronchitíde, znižuje horúčku.

Dávkovanie:

1-2 kapsule denne s jedlom. Doporučuje sa užívať najmenej jeden mesiac.

Upozornenie:

Prípravok môže znižovať krvný tlak a hladinu cukru v krvi. Prípravok nie je vhodný pre tehotné ženy.

Zloženie:

Bhumyamalaki (Phyllanthus niruri), Punarnava (Boerhaavia diffusa), Katuki (Picrorrhiza kurroa), celulóza

Balenie: 60 kapsulí

30 produktov v rovnakej kategórií