Bylinné prípravky ORGANIC INDIA

W-BALANCE - vyvážený prípravok na chudnutie Zväčšiť

W-BALANCE - prípravok na chudnutie

14,90 €

DVYORG13W

Nový produkt

Prírodný bylinný prostriedok prispievajúci k odbúravaniu tukov. Priaznivo vplýva na vstrebávanie sacharidov v tenkom čreve a na zníženie telesnej hmotnosti, hladiny cholesterolu a únavy. Zaručí pomalý, ale stály úbytok váhy.

Viac detailov

Balenie 60 kps

Prírodný bylinný prostriedok prispievajúci k odbúravaniu tukov. Priaznivo vplýva na vstrebávanie sacharidov v tenkom čreve a na zníženie telesnej hmotnosti, hladiny cholesterolu a únavy. Účinok prípravku je pomalý, ale istý, bez akýchkoľvek vedľajších účinkov. Zloženie je veľmi čisté a účinné. Zaručí pomalý, ale stály úbytok váhy. Pre dosiahnutie určitej hmotnosti bol potrebný určitý čas, bude teda vyžadovať určitú dobu i jej odbúranie. Tento produkt nie je účinný ihneď, k prvým výsledkom dochádza najskôr po jednom mesiaci.

W-Balance znižuje hlad, pomáha lepšie využiť príjem potravy a bráni zápche, zabraňuje prejedaniu, nadmernému príjmu cukrov, podporuje spaľovanie tuku, znižuje hladinu cukru v krvi a dodáva energiu. Bhumyamalaki posilňuje pečeň a žlčník, Amalaki je silný antioxidant a Guduchi podporuje spaľovanie tukov a zrýchľuje metabolizmus.

Dávkovanie:

1-2 kapsule denne po dobu najmenej troch mesiacov. Vhodné v kombinácii s korením Trikatu.

Zloženie:

Bhumyamalaki (Phyllanthus niruri), Guduchi (Tinospora cordifolia), Amalaki (Phyllanthus emblica)

Balenie: 60 kapsulí

30 produktov v rovnakej kategórií