Bylinné prípravky ORGANIC INDIA

FLEXIBILITY - zdravé kĺby Zväčšiť

FLEXIBILITY - zdravé kĺby

14,90 €

DVYORG7FL

Nový produkt

Prírodný bylinný prípravok, ktorý regeneruje kĺby a pomáha ich udržiavať zdravé. Znižuje zápaly a stuhnutosť kĺbov, priaznivo ovplyvňuje ich pohyblivosť a zároveň pôsobí na zmiernenie svalových kŕčov.

Viac detailov

Balenie 60 kps

Flexibility je prírodný bylinný prípravok, ktorý regeneruje kĺby a pomáha ich udržiavať zdravé. Znižuje zápaly a stuhnutosť kĺbov, priaznivo ovplyvňuje ich pohyblivosť a zároveň pôsobí na zmiernenie svalových kŕčov. Koreň byliny Cyperus rotundus je skúmaný pre svoje protizápalové účinky už tridsať rokov. Preukázateľný účinok bol zistený najmä pri artritíde. Ašvaganda a Tulsi pôsobia protistresovo, protizápalovo a analgeticky. Všetky tieto byliny veľmi priaznivo ovplyvňujú liečbu artritídy.

Prípravok pôsobí dlhodobo a zo začiatku je možné ho kombinovať s rýchlo pôsobiacimi analgetikami. Pri dlhodobejšom užívaní (1 mesiac až rok) sa prejavuje jeho výrazný účinok pri ochorení kĺbov.

Dávkovanie:

1-2 kapsule denne s jedlom. Doporučuje sa užívať najmenej jeden mesiac. Nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie:

Šáchor hľuznatý-Musta (Cyperus rotundus), Withánia spavá-Ašvaganda (Withania somnifera), Bazalka posvätná-Rama tulsi (Ocimum sanctum), celulóza

Balenie: 60 kapsulí

30 produktov v rovnakej kategórií