Ajurvédske pleťové a vlasové prípravky v prášku

TARIKA - Prípravok proti akné v prášku Zväčšiť

TARIKA - Prípravok proti akné v prášku, 20g

4,70 €

PRATAR50

Nový produkt

Tarika Akné je unikátny 100% prírodný prípravok z bylín a minerálov na akné a nečistú pleť. Zmes bylinných výťažkov, ktorá sa v ajurvéde používa na hojenie akné, vyrážok a drobných poranení pokožky a tiež ako ich prevencia.

Viac detailov

Balenie 50 g

Tarika je zmes bylinných výťažkov, ktorá sa v ajurvéde používa na hojenie akné, vyrážok a drobných poranení pokožky a tiež ako ich prevencia. Zmes obsahuje viacero významných ajurvédskych liečivých bylín ako napríklad santal a muškát. Tarika Akné je unikátny 100% prírodný prípravok z bylín a minerálov na akné a nečistú pleť. Je bezpečný a účinný u detí i dospelých na všetky typy pleti s výsledkom už po 10-tich dňoch používania.

Tarika Akné sa odporúča na čistenie pleti a pri prejavoch akné. Pravidelným používáním Tarika Akné je možné zbaviť sa aj dlhodobých problémov s pleťou. Tarika Akné nielen odstraňuje akné, ale tiež čistí, vyživuje a vyhladzuje pleť a odstraňuje stopy po akné (jazvy). Vyvážené zloženie bylín a minerálov nemá žiadne nežiadúce účinky.

Návod na použitie:

1/3 čajovej lyžičky Tarika Akné prášku nasypte do malej misky. Pridajte trochu mlieka alebo vody a rozmiešajte na kašičku. Naneste na líca, nos, čelo (pozor na oči), bradu a/alebo len na postihnuté časti pleti. Pri nanášaní jemne vmasírujte. Nechajte zaschnúť a pôsobit najmenej 25 minút. Potom umyte vodou a utrite uterákom dosucha. Aplikujte 1x denne. Pri chronickom a staršom akné aplikujte 2x denne.

Odporúčame vnútorne užívať prípravok Organic India B-Skin alebo Neem, 2 kapsule s raňajkami a 1-2 kapsule s večerou.

Upozornenie:

Mydlo a krémy na tvár znižujú účinnosť Tarika Akné. Uhry a pupienky nevytláčajte. Počas aplikácie Tarika Akné môžete pociťovať mierne pálenie, čo je známkou, že prípravok účinkuje. Dočasne sa pleť môže zhoršiť vplyvom vylučovania nečistôt. V prípade potreby možno dávku prášku zvýšiť na 1 čajovú lyžičku.

Zloženie:

Acorus Calumas 6%, Emblica officinalis 5%,Taxus Baccata 3%, Myristica fragrans 1.8%, Cyperus Rotundus 1.4%, Terminalia Chebula 1.2%, Terminalia Bellerica 1.2%, Santalum Album 1%, Curcuma Aromatica 0.5%, Embelia Ribes 0.3%, Berperis Aristata 1.1%, systematically blended with mineral rich layers/clays found in ponds and river beds in ecologically pure zones 77.5%

Balenie: 20 g

30 produktov v rovnakej kategórií