Ajurvédske pleťové a vlasové prípravky v prášku

AYUURI - MULTANI MATI - prírodná pleťová maska v prášku Zväčšiť

AYUMI- MULTANI MATI - prírodná pleťová maska v prášku

4,90 €

PRAAYU1MM

Nový produkt

Multani Mati (Fuller's Mud alebo zelený íl) je čisto prírodný prášok bohatý na minerály, ktorý absorbuje nadbytočnú mastnotu, čistí upchaté póry a odstraňuje z pokožky hlboko usadené nečistoty. Pleť je po jeho použití čistá, žiarivá a omladená.

Viac detailov

Balenie 100 g

Multani Mati (Fuller's Mud alebo zelený íl) je čisto prírodný prášok, ktorý sa odpradávna používal a používa na celom svete okrem iného aj na čistenie pokožky. Tento prášok je bohatý na minerály, absorbuje nadbytočnú mastnotu, čistí upchaté póry a odstraňuje z pokožky hlboko usadené nečistoty. Pleť je po jeho použití čistá, žiarivá a omladená.

Ílovými obkladmi sa s úspechom liečia pomliaždeniny, zapálené miesta a opuchy. Ílové obklady sa prikladajú aj na štípance od hmyzu. Ak sa íl priloží na zapálené miesto, vyťahuje z tela ľudí aj zvierat horúčku. Ílovými obkladmi sa veľmi dobre hoja lišaje, ktoré spôsobujú úporné svrbenie a pálenie. Ílovým obkladom obložené hrdlo sa hojí priam úžasnou rýchlosťou. Ílom sa obkladajú aj choré orgány: pečeň, ľadviny, tráviaci trakt, ženské aj mužské pohlavné orgány.

Tibetské ílové obklady na kĺby a chrbticu priaznivo pôsobia pri artróze, reumatizme, zápaloch šliach, ostrohe na päte či bolestiach malých kĺbov.

Návod na použitie:

Prášok Multani Mati je vynikajúci na mastnú pokožku. Ľudia so suchou alebo citlivou pokožkou by ho nemali používať častejšie ako 1x za týždeň, lebo môže pokožku ešte viac vysušiť. Zmiešajte prášok s dostatočným množstvom vody tak, aby vznikla pasta. Môžete do nej pridať jogurt, ružovú vodu, prípadne prášok z listov neemu či santalového dreva. Vytvorenú pastu si naneste na tvár, prípadne tú časť tela, ktorú chcete ošetriť. Nechajte pôsobiť cca 15 minút a opláchnite teplou vodou. Následne pokožku ošetrite krémom alebo olejom.

Zloženie:

Solum Fullonum (Fullers Earth)

Balenie: 100 g

22 produktov v rovnakej kategórií