Ajurvédske pleťové a vlasové prípravky v prášku

AYUURI - ARITHA - prírodný vlasový šampón v prášku Zväčšiť

AYUMI - ARITHA - prírodný vlasový šampón v prášku

4,90 €

PRAAYU4AR

Nový produkt

Aritha Powder je osvedčený a 100% prírodný šampón, vhodný najmä pre mastné vlasy. Aritha má vynikajúce mycie a penivé vlastnosti. Tie sú spôsobené vysokým množstvom prírodných saponínov, ktoré pôsobia ako prírodné mydlo.

Viac detailov

Balenie 100 g

Aritha Powder je osvedčený a 100% prírodný šampón, vhodný najmä pre mastné vlasy. Aritha Powder je prírodný čistiaci prostriedok doporučený ajurvédskymi odborníkmi pre umývanie mastných vlasov. Aritha má vynikajúce mycie a penivé vlastnosti. Tieto vlastnosti sú spôsobené vysokým množstvom prírodných saponínov, ktoré pôsobia ako prírodné mydlo. Pre svoje mycie schopnosti sa dá použiť aj pre umývanie pokožky tela namiesto bežného mydla.

Aritha prášok sa dá veľmi dobre kombinovať s ostatnými bylinnými práškami od Ayuuri Natural. Šampón si môžete namiešať napríklad v pomere 1:1 s práškom Shikakai. Pre hojenie pokožky hlavy, pri problémoch s lupinami a zároveň mastnými vlasmi sa dá namiešať zmes, kde budú rovnakým dielom zastúpené Aritha, Shikakai a Neem prášok.

Aritha sa získava zo škrupín plodov stromu Sapindus Trifolatus. Dužina týchto plodov je bohatá na saponíny, prírodné penivé látky. Z toho dôvodu sa Aritha v Indii bežne používa na umývanie mastných vlasov, ale napríklad tiež na pranie jemných látok, vlny a hodvábu.

Príprava pasty pre umývanie vlasov:

Na stredne dlhé vlasy postačí cca 1 polievková lyžica prášku. Prášok zmišajte s teplou vodou na hladkú hustú pastu. Pastu vmasírujte do mokrých vlasov. Pastu naneste na celú dĺžku vlasov. Nechajte 2 - 5 minút pôsobiť, potom opláchnite vodou. V prípade, že by ste chceli mať vlasy lepšie rozčesávateľné, pružné a hladké, tak použite po umytí vlasov kondicionér Amla. Vyhnite sa kontaktu s očami a ústami. Ak sa pasta dostane do očí alebo úst, ihneď ju vypláchnite čistou vodou.

Zloženie:

Sapindus Trifolatus (Aritha) 100%

Balenie: 100 g

22 produktov v rovnakej kategórií