Ajurvédske pleťové a vlasové prípravky v prášku

AYUURI - Prášok MEHANDI - farbivo na ruky a nohy v prášku Zväčšiť

Henna farba na vlasy, ruky a nohy v prášku 100g AYUMI

4,20 €

PRAAYU6MH

Nový produkt

Mehandi (Henna) bola počas stáročí používaná v Indii, Severnej Afrike či na Strednom Východe ako prírodný prostriedok na ozdobovanie pokožky tela ornamentami. Je populárna aj na Západe na vytváranie dočasných tetovaní.

Viac detailov

Balenie 100 g

Mehandi (Henna) pochádza z rozomletej rastliny Lawsonia Inermis. Tento prášok bol počas stáročí používaný v Indii, Severnej Afrike či na Strednom Východe ako prírodný prostriedok na ozdobovanie pokožky tela ornamentami. Takto sa zdobia najmä ženy pri rôznych obradoch, lebo veria, že im Mehandi prinesie šťastie.

Henna je dnes je populárna aj na Západe na vytváranie dočasných tetovaní. Minimálna doba trvania tohto dočasného tetovania je 1 – 3 týždne a pomaly sa stráca pri každom umytí.

Návod na použitie:

Vezmite potrebné množstvo prášku, pridajte citrónovú šťavu a vytvorte jemnú pastu. Prikryte ju a nechajte cez noc na teplom mieste. Pridajte 5-6 kvapiek eukaplyptového oleja a dobre premiešajte. Potom je pasta pripravená na použitie. Pred aplikáciou si umyte ruky alebo nohy nemastným mydlom a dobre osušte. Potom dekorujte.

Pre dosiahnutie čo najlepšieho výsledku nechajte hennu dobre zaschnúť, ideálne najmenej 5-6 hodín. Len pre vonkajšie použitie. Sýtosť farby záleží na typu pokožky.

Zloženie:

Lawsonia inermis (čistý prášok z Henny)

Balenie: 100 g

30 produktov v rovnakej kategórií