Bylinné prípravky ECCE VITA

VIGOR FORTE - prírodné afrodiziakum pre mužov Zväčšiť

VIGOR FORTE - prírodné afrodiziakum pre mužov

13,90 €

DVYECC9VF

Nový produkt

Prírodný bylinný prípravok podporujúci erekciu a regeneráciu organizmu u mužov. Užíva sa na dosiahnutie celkového zdravia, ako telesné tonikum, sexuálny stimulátor, zvyšuje prirodzenú túžbu po sexe, zlepšuje sexuálny výkon.

Viac detailov

Balenie 42 kps

Vigor forte je prírodný bylinný prípravok podporujúci erekciu a regeneráciu organizmu u mužov. Vigor Forte je jedinečné rastlinné tonikum, obsahujúce Ašvagandu (v preklade znamená „sila koňa“), Šatavari  a muškátový oriešok. Vigor Forte sa užíva k dosiahnutiu celkového zdravia, ako telesné tonikum, sexuálny stimulátor, zvyšuje prirodzenú túžbu po sexe, zlepšuje sexuálny výkon.

Regeneračný prípravok, nervové sedatívum, prostriedok na omladenie. Vigor Forte nie je narkotikum a nevytvára návyk, nemá ani vedľajšie účinky. Vigor Forte, užívaný v doporučených dávkach, slúži ako prírodné afrodiziakum.

Dávkovanie:

1 kapsula denne, 4-6 hodín pred večerou alebo pred pohlavným stykom.

Užívať najdlhšie 4 týždne. Ďalšie užívanie sa odporúča najskôr po 1 týždni od vynechania prípravku. Odporúča sa užívať s mliekom (osladeným medom) či ovocným džúsom.

Účinok tohto prípravku ako afrodiziaka a sexuálneho stimulantu trvá zhruba 8 až 12 hodín, potom pretrváva v organizme jeho tonický účinok.

Zloženie:

Ašvaganda-Withánia spavá (Withania somnifera), Špargľa hroznovitá-Šatavari (Asparagus racemosus), Sladké drievko hladkoplodé (Glycyrrhiza glabra), Kotvičník pozemný (Tribulus terrestris), muškátový oriešok, šafrán, želatína, perleťová beloba

Balenie: 42 kapsulí