Ajurvédske doplnky výživy

BIO-NONI dreň 500ml Zväčšiť

BIO-NONI dreň 500ml

18,90 €

DVYSPA5BN

Nový produkt

Harmonizácia, detoxikácia a regenerácia celého organizmu, blahodarne ovplyvňuje obranyschopnosť organizmu, harmonizuje hormonálny a nervový systém, znižuje stres, zlepšuje trávenie, pozitívne ovplyvňuje dýchací systém. ako prevencia onkologických ochorení

NONI Dreň bez chemických konzervačných látok, cukrov a farbív.

Viac detailov

Balenie 1000 ml

Produkt ekologického poľnohospodárstva.

Účinky:

Harmonizácia, detoxikácia a regenerácia celého organizmu, blahodarne ovplyvňuje obranyschopnosť organizmu, harmonizuje hormonálny a nervový systém, znižuje stres, zlepšuje trávenie, pozitívne ovplyvňuje dýchací systém.

Dnes už existujú stovky lekárskych štúdií a tisíce svedectiev ľudí, ktorí užívali Noni džús s priaznivými výsledkami pri mnohých chronických ochoreniach. Noni obsahuje viac ako 200 prírodných látok, ktoré v tele pracujú synergicky a na bunečnej úrovni.

NONI podporuje liečbu porúch a ochorení ako sú napr.: alergie, autoimunitné ochorenia (roztrúsená skleróza, Crohnova choroba), bolesti hlavy, zubov a chrbta, cukrovka, nadváha a obezita, depresie, choroby obličiek a močových ciest, chronický únavový syndróm (napr. po prekonanej infekčnej mononukleóze a borrelióze), vírusové, bakteriálne a pliesňové infekcie, nádory (niekteré štúdie preukázali zmenšenie nádorov), znižuje vedľajšie účinky pri chemoterapii a ožarovaní, nespavosť, poruchy zraku, kožné ochorenia, ochorenia tráviaceho traktu, odvykanie od fajčenia a alkoholizmu, ochorenia a regenerácia pohybového aparátu (artritída, zápaly šliach), úzkosť a strach, vysoký krvný tlak, zápaly.

Dávkovanie:

Dávkovanie je individuálne. Užívanie by malo byť dlhodobé, aspoň 3 mesiace. Nedostatočné účinky sú spôsobené malými dávkami alebo krátkodobým užívaním.

• prvé 3 dni - 1 kávová lyžička ráno nalačno

• od 4. dňa - 30-40 ml (2 polievkové lyžice) ráno nalačno. Jesť najskôr za 30 minút.

Upozornenie:

Noni je možné uchovávať otvorené až 2 mesiace pri izbovej teplote (asi do 23 st.C). Sediment (zákal) je prirodzeným javom. Pred použitím je vhodné prípravok pretrepať. Pokazené Noni sa pozná podľa silného zápachu (skvasenie).

Zloženie:

Morinda citrifolia (Noni) - dužina 100%

Krajina pôvodu: Salvador

Balenie: 500 ml

30 produktov v rovnakej kategórií