Vonné tyčinky z Indie

Set vonných tyčiniek FENG SHUI Zväčšiť

Set vonných tyčiniek FENG SHUI 5 krabičiek

4,90 €

VONSET2FS

Nový produkt

Krásny darčekový set indických vonných tyčinek so šiestimi príjemnými vôňami, ktoré sú navrhnuté podľa elementov Feng Shui - drevo, oheň, zem, kov a voda. Upokoja telo aj myseľ a navodia príjemnú atmosféru.

Viac detailov

Balenie 6 x 20ks

Krásny darčekový set indických vonných tyčinek s piatimi príjemnými vôňami, ktoré sú navrhnuté podľa elementov Feng Shui. Upokoja telo aj myseľ a navodia príjemnú atmosféru.

 

Balenie obsahuje nasledovné vône:

Drevo predstavuje inováciu a kreativitu, narodenie a detstvo. Je to spoločenský prvok. Zodpovedá mu zelená farba, z ročných období jar  a zo svetových strán východ.

Oheň symbolizuje a prináša aktivitu, nadšenie a energiu. Je to teplý prvok, s ktorým sa musí zaobchádzať opatrne, lebo ak je ho príliš, môže spáliť všetko, čo ho obklopuje. Zastupuje ho červená farba a smeruje na juh. Symbolizuje obdobie dospievania.

Zem symbolizuje stabilitu, trpezlivosť a poctivosť. Je to prvok v znamení trpezlivosti, spravodlivosti a metodickosti, môže však vyžadovať vysoké nároky. Je ideálny pre všetko, čo je spojené s nehnuteľnosťami a dedičstvom. Prvok zem má žltú farbu a reprezentuje roky ranej dospelosti.

Kov je Jinovým prvkom a predstavuje úspech v podnikaní a úrodu. Môže tiež reprezentovať nôž alebo rezanie kovu a pôsobiť tak deštruktívne. Symbolizujú ho farby biela a zlatá, jeho smer je na západ. Tento prvok reprezentuje dospelé roky života človeka.

Voda predstavuje predovšetkým komunikáciu a cestovanie, ale tiež vzdelávanie a umenie. Voda môže byť pokojná alebo násilná. Tento prvok je reprezentovaný modrou farbou a smerom je sever. Symbolizuje zrelosť, múdrosť a roky staroby.

 

Vonné tyčinky sa používajú na očistu a harmonizáciu priestoru, ich jemná vôňa vytvára príjemnú atmosféru. Keďže majú prírodné zloženie, sú bezpečné pre zdravie, na rozdiel od chemických osviežovačov vzduchu, a navyše majú prirodzený aromaterapeutický účinok.

Balenie: 5 x 20 ks