Tradičné čaje z Tibetu, Nepálu a Bhutánu

NEPAL TEA -  Himalájske osvieženie Zväčšiť

Ajurvédsky čaj NEPAL TEA - Himalájske osvieženie

5,30 €

EVATRA6NE

Nový produkt

Tradičná čajová zmes himalájskych bylín pre každodenné osvieženie a dobrú kondíciu. Prináša pocit mladosti a podporuje dynamickú aktivitu.

Viac detailov

Balenie 50 g

Tradičná čajová zmes himalájskych bylín pre každodenné osvieženie a dobrú kondíciu. Prináša pocit mladosti a podporuje dynamickú aktivitu.  

 

Himaláje nie len sú domovom snehu, ale taktiež domovom výnimočných bylín. V staroindickom epose Rámajána sa hovorí príbeh spojený s legendárnou bylinou Sanjeevani, ktorá osviežuje organizmus a navracia životnú energiu. Rastie behom noci, preto je možné ju nájsť iba do ranného východu slnka na úpätí posvätnej hory Méru – Kailash v Tibetskej časti Himalájí.  

 

Príprava:

Jednu čajovú lyžičku bylinnej zmesi zalejte 250 ml vriacej vody a nechajte minimálne 
7 minút vylúhovať. Pre zosilnenie účinku povarte rovnaké množstvo zmesi 2-3 minúty bez nutnosti ďalšieho lúhovania.

 

Odporúčané dávkovanie: 1-5 šálok za deň

 

Zloženie:

boerhavia diffusa, glycyrrhiza glabra, cymbopogon citratus (citronela), škoricovník cejlónsky, embilika lekárska, zázvorovník lekársky, kardamom obyčajný

 

Upozornenie:

Čaj nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok. Skladujte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom mieste pri teplote do 25 °C. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy.

 

Hmotnosť: 100 g ± 5%