PRIATEĽSKÉ STRÁNKY

 

Škola ajurvédskej medicíny - Pavol Hlôška

 

Škola ajurvédskej medicíny - Pavol Hlôška

Škola ajurvédy pre všetkých záujemcov o túto vedu pod vedením uznávaného odborníka Pavla Hlôšku. Dlhodobé štúdium, víkendové kurzy a semináre. Témy: Princípy ajurvédskej medicíny, princípy vzniku ochorení a ich liečenie pomocou ajurvédskych techník, diagnostika a terapie, pulzová diagnostika, marmová terapia, zdravá výživa,...

  

 In-ajurveda

  In-ajurveda

Indické - ajurvédske masáže a joga vo Veľkom Mederi (pri termálnom kúpalisku).

INDICKÉ – AJURVÉDSKE MASÁŽE, INDICKÍ TERAPEUTI, ORIGINÁL INDICKÉ MASÁŽNE STOLY, Indický masér, Indická masérka, Indický jogín 

 

 Tantra Healing

  Tantra Healing

Kurzy Tantra masáže, kurzy Tantry, kurzy osobního rozvoje pro jednotlivce i pro páry vedeme s láskou, energií srdce, v duchu spirituálních náuk.

Také staroindické náuky Tantra na téma:

láska - partnerství - vztahy - sexualita - rozvoj osobnosti

 

 

Nová Akropolis 

Nová AkropolisKultúrna asociácia Nová Akropolis je medzinárodná nezisková organizácia, ktorá bola založená v Argentíne v roku 1957. Venuje sa vzdelávacím a kultúrnym aktivitám s cieľom filozofického formovania prispôsobeného súčasnej dobe - to všetko nezávisle a bez akéhokoľvek vplyvu náboženského, politického alebo spoločensko-ekonomického. 

 

Darsana 

 

Darsana - Ayurvedic massage centerPrvé ajurvédske indické masážne centrum v Bratislave a na Slovensku vôbec. Podľa sanskritu, staroindického jazyka, znamená "darsana" zjavenie, predstavu či víziu boha.

V Darsane môžete zažiť jedinečné indické ajurvédske masáže a procedúry na pôvodnom zariadení a za použitia špeciálnych ajurvédskych prírodných produktov priamo z Indie.