Himalájske ajurvédske bylinné čaje

KARAVI - Alergia Zväčšiť

Ajurvédsky čaj KARAVI - Alergia

5,30 €

EVABYL32KV

Nový produkt

  • Podporný čaj pri výskyte podráždenej reakcie organizmu na alergény v bežných potravinách alebo v ovzduší. Pôsobí priaznivo na tráviaci trakt a tráviaci systém. Pomáha pri výskyte vyrážok, ekzémov, koprivky a astme. Posilňuje imunitný systém organizmu.

Viac detailov

Balenie 100g
  • Podporný čaj pri výskyte podráždenej reakcie organizmu na alergény v bežných potravinách (lepok, pšeničná múka, obilniny, sója, fazuľa, mlieko, vajcia, paradajky, špenát, zeler, petržlen, jablká, hrušky, marhule, broskyne, johody atď.) alebo v ovzduší (peľ, seno, prach, plesne, zvieracia srsť, roztoče).
  • Pôsobí priaznivo na tráviaci trakt a tráviaci systém.
  • Pomáha pri výskyte vyrážok, ekzémov, koprivky a astme.
  • Posilňuje imunitný systém organizmu.

 

Príprava:

Jednu čajovú lyžičku bylinnej zmesi zalejte 250 ml vriacej vody a nechajte minimálne
10 minút vylúhovať. Pre zosilnenie účinku povarte rovnaké množstvo zmesi 2-3 minúty bez nutnosti ďalšieho lúhovania.

 

Odporúčané dávkovanie: 3 šálky za deň

 

Zloženie:

embilica officinalis, terminalia chebula, terminalia bellerica, berberis aristata, carcum carvi, trigonella foenumgraecum, cuminum cyminum, ocimum sanctum, azadirachta indica, zingiber officinale, rubia cordifolia, curcuma longa, plumbago zeylanica

 

Upozornenie:

Čaj nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok. Skladujte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom mieste pri teplote do 25 °C. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy.

 

Hmotnosť: 100 g ± 5%