Ajurvédske zubné pasty

DABUR - Zubná pasta s bazalkou Zväčšiť

DABUR - Zubná pasta s bazalkou

5,90 €

PASDAB1BA

Nový produkt

Zubná pasta Dabur obsahuje extrakt z bazalky a ďalších tradičných ajurvédskych bylín. Pôsobí proti krvácaniu ďasien. Je ideálna pre citlivé zuby, pôsobí osviežujúco a odstraňuje zubný povlak.

Viac detailov

Balenie 100 g

Bylinná zubná pasta Dabur obsahuje extrakt z bazalky a ďalších tradičných ajurvédskych bylín. Bazalka sa v Indii odjakživa používala ako prírodný prostriedok proti krvácaniu ďasien. Je ideálna tiež pre citlivé zuby, pôsobí osviežujúco a odstraňuje zubný povlak. Kombinácia bylín v tejto zubnej paste zaistí kompletnú starostlivosť o vaše zuby i ďasná, a to bez chemikálií. Pri pravidelnom používaní tejto zubnej pasty budú vaše zuby silné a žiarivo biele.

 

Hlavné zložky sú:

• Bazalka (Ocimum basilicum) listy – pôsobia antibakteriálne

• Trahok rímsky (Anacyclus pyrethrum) koreň – pôsobí proti bolestiam a vriedkom v ústach

• Arabská guma (Acacia arabica) kôra – proti krvácavosti ďasien

• Lodhra (Symplocos racemosa) kôra - proti krvácavosti a precitlivenosti ďasien

• Bakula (Mimusops elengi) kôra – pre zdravé ďasná

• Calcium Carbonate (z prírodných zdrojov)

 

 Návod na použitie:

Umývajte si zuby touto pastou po každom jedle, minimálne 2x denne. Obsahuje iba prírodné zložky. Neobsahuje fluoridy, parabény ani iné syntetické zložky. Pri náhodnom prehltnutí je úpne bezpečná pre dospelých aj deti.

Zloženie:

Calcium carbonate (derived from chalk), Aqua, Glycerin, Sodium Lauryl Sulfate (derived from palm oil), Carageenan, Flavour, Ocimum basilicum (Basil), Sodium silicate, Sodium saccharin, Herbal extract (derived from Anacyclus pyrethrum, Acacia arabica, Mimusops elengi, Symplocos racemosa, Syzygium cumini), Chlorophyllin (C.I. 75810)

Balenie: 100 g