Ajurvédske masážne oleje

SIDDHALEPA - AYUR OIL 25 NEELAYADI - masážny olej Zväčšiť

SIDDHALEPA - AYUR OIL 25 NEELAYADI masážny olej

22,50 €

MOLSID25NE

Nový produkt

Olej stimuluje rast vlasov a ochraňuje vlasovú pokožku pred kožnými problémami. Zabraňuje výskytu lupín, padaniu a lámavosti vlasov. Udržuje vlasy zdravé, obnovuje lesk vlasov a minimalizuje šedivenie.

Viac detailov

Balenie 220 ml

Ayur Oil 25 Neelayadi na hlavu a vlasy obsahuje drahocenné výťažky liečivých bylín a olejov, ktoré stimulujú rast vlasov a ochraňujú vlasovú pokožku pred kožnými problémami. Zabraňuje výskytu lupín, padaniu a lámavosti vlasov. Udržuje vlasy zdravé, obnovuje lesk vlasov a minimalizuje šedivenie.

Neelayadi ajurvédsky bylinný olej pôsobí priaznivo proti bolestiam hlavy, ramien a šije. Účinne znižuje napätie v hlave, znižuje stres v celom organizme a pôsobí proti nespavosti. Zlepšuje vnímavosť zmyslov a prináša mentálnu pohodu. Uvoľňuje duševné napätie a navodzuje stav odpočinku.

Ajurvédski lekári používajú tento olej pri špeciálnych masážach hlavy, ramien, krku a pri procedúrach ako sú Shirodhara a Shirovasti.

Použitie:

Pred použitím je vhodné olej nahriať, tým získa väčšie liečebné účinky. Ayur Oil 25 nanesieme na hlavu v dostatočnom množstve a vmasírujeme do vlasovej pokožky. Necháme působiť 2 hodiny alebo cez noc, potom vlasy umyjeme. Pre najlepší výsledok olej vymyte pomocou Visaka šampónu alebo mydla od firmy Siddhalepa.

Zloženie:

indigofera tinctoria, cocos nucifera, adenanthera pavonina, monochoria hastata, acronychia pedunculata

Balenie: 220 ml