Košík  

(prázdny)
Ajurvedské masáže Darčekové poukážky - masáže

Kategórie produktov

VIGOR FORTE - prírodné afrodiziakum pre mužov

Prírodný bylinný prípravok podporujúci erekciu a regeneráciu organizmu u mužov. Užíva sa na dosiahnutie celkového zdravia, ako telesné tonikum, sexuálny stimulátor, zvyšuje prirodzenú túžbu po sexe, zlepšuje sexuálny výkon.

Zobraziť viac


10,90 €

DVYECC9VF

Zákazníci, ktorý kúpili tento tovar, tiež kupili:

Vigor forte je prírodný bylinný prípravok podporujúci erekciu a regeneráciu organizmu u mužov. Vigor Forte je jedinečné rastlinné tonikum, obsahujúce Ašvagandu (v preklade znamená „sila koňa“), Šatavari  a muškátový oriešok. Vigor Forte sa užíva k dosiahnutiu celkového zdravia, ako telesné tonikum, sexuálny stimulátor, zvyšuje prirodzenú túžbu po sexe, zlepšuje sexuálny výkon.

Regeneračný prípravok, nervové sedatívum, prostriedok na omladenie. Vigor Forte nie je narkotikum a nevytvára návyk, nemá ani vedľajšie účinky. Vigor Forte, užívaný v doporučených dávkach, slúži ako prírodné afrodiziakum.

Dávkovanie:

1 kapsula denne, 4-6 hodín pred večerou alebo pred pohlavným stykom.

Užívať najdlhšie 4 týždne. Ďalšie užívanie sa odporúča najskôr po 1 týždni od vynechania prípravku. Odporúča sa užívať s mliekom (osladeným medom) či ovocným džúsom.

Účinok tohto prípravku ako afrodiziaka a sexuálneho stimulantu trvá zhruba 8 až 12 hodín, potom pretrváva v organizme jeho tonický účinok.

Zloženie:

Ašvaganda-Withánia spavá (Withania somnifera), Špargľa hroznovitá-Šatavari (Asparagus racemosus), Sladké drievko hladkoplodé (Glycyrrhiza glabra), Kotvičník pozemný (Tribulus terrestris), muškátový oriešok, šafrán, želatína, perleťová beloba

Balenie: 42 kapsulí

  • Balenie 42 kps

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Len zaregistrovaní návštevníci môžu pridávať komnetáre

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Pricemania.sk