SIDDHALEPA - prírodné šampóny

SIDDHALEPA - VISAKA - Ajurvédsky bylinný šampón Zväčšiť

SIDDHALEPA - VISAKA - Ajurvédsky bylinný šampón

8,10 €

SAMSID1VI

Nový produkt

Šampón obsahuje špeciálnu zmes ajurvédskych bylín, ktoré ošetrujú vlasovú pokožku. Udržuje vlasy čisté, pevné, pružné a pomáha odstraňovať lupiny. Zabraňuje vypadávaniu a lámavosti vlasov.

Viac detailov

Balenie 100 ml

Siddhalepa Visaka šampón je vyrobený podľa osvedčených ajurvédskych receptúr. Obsahuje špeciálnu zmes ajurvédskych bylín, ktoré ošetrujú vlasovú pokožku. Táto zmes bylín sa varí v limetkovej šťave. Visaka šampón udržuje vlasy čisté, pevné, pružné a pomáha odstraňovať lupiny. Zabraňuje vypadávaniu a lámavosti vlasov, má príjemnú limetkovo-bylinkovú vôňu.

Visaka šampón je vhodný pre všetky typy vlasov a jeho výhodou je, že nepoškodzuje a nedráždi vlasovú pokožku. Špeciálna ajurvédska receptúra pre krásne, lesklé vlasy bez lupín.

Tip:

Pre krásne vlasy používajte Visaka šampón spolu s Neelayadi Ayur Oil 25.

Návod na použitie:

Visaka šampón nanesieme v malom množstve na vlasy, vmasírujeme do pokožky a necháme 10 minút absorbovať bylinné ajurvédske výťažky. Tento postup opakujeme 2x. Šampón začne peniť až po 2 opakovaniach.

Zloženie:

Aqua, Sodium Laureth Sulphate, Azadirachata indica, Citrus aurantifolia, Elaeocarpus serratus, Cassia alata, Methyl Gluceth-20, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Sodium Chloride, Glycerine, Xanathum Gum, Tetrasodium EDTA, Methylparaben

Balenie: 100 ml