Kategórie

Navštívené produkty

Články

Metody diagnostiky ve východní medicíně  

DVD Metody diagnostiky ve východní medicíně

DVD2MEDI

Na tejto kolekcii 4 DVD nájdete informácie o osvedčených postupoch vo východnej medicíne, ktoré umožňujú jednoduchými metódami rozpoznať chorobu oveľa skôr, ako sa navonok prejaví.

Viac detailov

32,20 €

Na tejto kolekcii DVD nájdete informácie o osvedčených postupoch vo východnej medicíne, ktoré umožňujú jednoduchými metódami rozpoznať chorobu oveľa skôr, ako sa navonok prejaví.

 

Prednášajúci:

Dr. Vikram Chauhan – India, Dr. David Frej – ČR, Dr. Stanislav Cícha, ČR
Preklad anglického výkladu: Dr. David Frej

 

Dr. Vikram Chauhan

Dr. Vikram Chauhan vyštudoval ajurvédsku univerzitu Dayanand Ayurvedic College v Jalandhare, Punjab. Následne získal titul v oblasti farmakológie a bylinej terapie. Titul prírodného lekára a diplom v joge získal trojročným štúdiom na Gandhian Institute of
Natural sciences v Chandigarhu.

V súčasnej dobe vlastní ajurvédsku kliniku a centrum detoxikácie. Externe spolupracoval s ajurvédskymi spoločnosťami vyrábajúcimi bylinné prípravky a vlastní firmu, ktorá vyrába ajurvédske produkty exportované do rôznych zemí sveta. Venuje se tiež charitatívnej činnosti a poskytuje zdarma konzultácie v chudobných častiach Indie. Píše články do novín a časopisov.

Prednášal o ajurvéde a bylinách pri príležitosti návštevy princa Charlesa v marci 2006 v Štátnom Inštitúte Výskumu a Vzdelávania. Je držiteľom indického vyznamenania za podporu a šírenie ajurvédy doma aj vo svete.

 

MUDr. David Frej

MUDr. David Frej - lekár, venuje sa prírodnej a ajurvédskej medicíne, detoxikácii a regenerácii organizmu, výžive. Po ukončení štúdia Lekárskej fakulty Univerzity Karlovy pracoval niekoľko rokov ako lekár na internom oddelení.

Ajurvédsku medicínu študoval v Albuquerque v Novom Mexiku (USA), v Rakúsku a v indickej Pune na klinike svojej učiteľky, dr. Sucheta Godbole.

Vo svojej praxi spojil západnú a východnú medicnu, zaoberá sa liečbou chorôb a obezity, výživou, detoxikáciou a regeneráciou organizmu. Organizuje ozdravné, detoxikačné, regeneračné a relaxačné pobyty. Prednáša o výžive a ajurvéde. Je hosťom rozhlasových relácií a pravidelne prispieva do časopisu Regenerace, Vitalita a ďalšch periodík.

Je autorom viacerých kníh o ajurvéde, zdravom životnom štýle a strave.

 

MUDr. Stanislav Cícha

Študoval na Fakulte všeobecného lekárstva v Prahe, odbor stomatológia. Popri lekárskej praxi sa systematicky vzdelával v akupunktúre, elektroakupunktúre a EAV. Prakticky ju vykonával aj v rámci polikliniky a prednášal pre ILF.

Neskôr si svoj obzor alternatívnej medicíny rozšíril predovšetkým o homeopatiu, kde pravidelně prekladal kurzy a semináre z nemčiny a sám tiež přednášal a organizoval niektoré kurzy.

Dodnes používa alternatívnu medicínu vo svojej zubnej praxi a samozrejme aj vo svojom osobnom živote. Venuje sa tiež vzdelávaniu zubných lekárov a sestier v tomto odbore.


Obsah na 4 DVD:

Pulzová diagnostika

Diagnostika podľa tváre a jazyka

Meridiány a zuby podľa čínskej medicíny

Vyšetrenie pacientov

Základy terapie – základné metódy

Balenie: komplet 4 DVD, 12 hodín záznamu

Balenie 4 DVD

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napíšte svoj názor

DVD Metody diagnostiky ve východní medicíně

DVD Metody diagnostiky ve východní medicíně

Na tejto kolekcii 4 DVD nájdete informácie o osvedčených postupoch vo východnej medicíne, ktoré umožňujú jednoduchými metódami rozpoznať chorobu oveľa skôr, ako sa navonok prejaví.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (5)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre systém thirty bees

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop