Ajurvédske masážne oleje

SIDDHALEPA - AYUR OIL 24 MAHASIDDHARTHA - masážny olej Zväčšiť

SIDDHALEPA - AYUR OIL 24 MAHASIDDHARTHA masážny olej

23,20 €

MOLSID24MS

Nový produkt

Osviežujúci a posilňujúci olej určený na tvár aj telo. Podporuje prirodzenú funkciu nervového systému, uvoľňuje svalové napätie, dodáva pokožke vitalitu a osviežuje telo aj dušu. Redukuje hlieny v hrudníku, bolesti na prsiach a nervovú ochabnutosť.

Viac detailov

Balenie 220 ml

Ayur Oil 24 je osviežujúci a posilňujúci olej určený na tvár aj telo. Podporuje prirodzenú funkciu nervového systému a uvoľňuje svalové napätie. Ayur Oil 24 dodáva pokožke vitalitu a osviežuje telo aj dušu. Omladzuje a podporuje vypnutie pokožky na celom tele. Redukuje hlieny v hrudníku, bolesti na prsiach a nervovú ochabnutosť.

Meno tohto oleja sa dá voľne preložiť ako posvätný Buddhov olej. Obsahuje veľmi vzácne ingrediencie a jeho výroba vyžaduje špeciálny výrobný postup. Vyskúšajte Mahasiddhartha olej a poznajte tak originálny bylinný ajurvédsky olej - nechajte sa omladiť na duši.

Použitie:

Tento olej sa používa na masáže od pása hore. Ajurvédski lekári používajú olej na masáže hrudníka, hlavy a pri procedúre Shirodhara. Pred použitím je vhodné olej nahriať, tým získa väčšie liečebné účinky. Rozotrite dostatočné množstvo oleja na pokožku a masírujte v smere hodinových ručičiek 5 minút. Vhodné pre západné a východné typy masáží.

Zloženie:

sesamum indicum, asparagus falcatus, sida veronicaefolia, gmelina arborea, aerva lanata, tribulus terrestris

Balenie: 220 ml