Košík  

(prázdny)
Ajurvedské masáže Darčekové poukážky - masáže

Kategórie produktov

Kaučuková podložka na jogu TREE - fialová, hrúbka 4 mm

Podložka z čisto prírodného kaučuku. Je 100% ekologická, výborne absorbuje nárazy a je veľmi odolná voči poškodeniu aj počas dlhodobého používania. Je najpevnejšia a najkvalitnejšia zo všetkých našich podložiek.

Zobraziť viac


47,00 €

JOGPOD5FI

Zákazníci, ktorý kúpili tento tovar, tiež kupili:

TREE joga podložka je vyrobená z čisto prírodného kaučuku a je 100% ekologická. Je najpevnejšia a najviac protišmyková zo všetkých našich podložiek, výborne absorbuje nárazy a je veľmi odolná voči poškodeniu aj počas dlhodobého používania.

Táto podložka je vhodná pre všetkých cvičencov jogy, začiatočníkov aj pokročilých. Jej vysokú kvalitu a protišmykovosť ocenia najmä tí, ktorí cvičia jogu pravidelne.

Možno ju umývať, no odporúčame nesušiť na priamom slnku. Materiál je testovaný SGS Laboratóriami, neobsahuje žiadne ťažké kovy ani AZO látky.

Poznámka:

Farba prírodného kaučuku môže byť rôzna, čo má vplyv na výsledný farebný odtieň podložky – môže byť svetlejšia alebo tmavšia ako na obrázku.

Upozornenie:

Tento produkt je vyrobený z prírodného kaučuku, ktorý je rovnakého pôvodu ako latex, aj keď má úplne odlišné vlastnosti. Preto ste alergický na latex, odporúčame vám vybrať si iný druh podložky.

Rozmery: 60cm šírka x 183cm dĺžka x 4mm hrúbka

Hmotnosť: 1,8 kg (je o niečo ťažšia ako iné podložky)

Farba: fialová (z jednej strany svetlejšia, z druhej tmavšia)

  • farba fialová
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Pricemania.sk