Košík  

(prázdny)
Ajurvedské masáže Darčekové poukážky - masáže

Kategórie produktov

ENERGY - BALSAMIO zubná pasta

Bioinformačná zubná pasta s maximálnym osviežujúcim účinkom a adstrigentným pôsobením. Je vynikajúca pri problémoch s ďasnami ako paradentóza, krvácanie, zápaly.

Zobraziť viac


8,60 €

ENEZUB3BA

Zákazníci, ktorý kúpili tento tovar, tiež kupili:

Bioinformačná zubná pasta s maximálnym osviežujúcim účinkom a adstrigentným pôsobením. Je vynikajúca pri problémoch s ďasnami ako paradentóza, krvácanie, zápaly. Lieči drobné ranky v ústach, dezinfikuje a osviežuje. 

Harmonizuje predovšetkým energetickú dráhu tenkého čreva, šľachosvalovú dráhu troch žiaričov, sleziny, pečene, riadiacu, jangovú a jinovú spojivovú. Obsahuje tiež kopaivový balzam a výťažky z lapacha a uncarie, rastlín s protinádorovým účinkom. Tieto suroviny sa získavajú v pralesoch peruánskej Amazónie.

Zloženie rastlín:
lapacho, uncaria, levanduľa, kostihoj, krvavec, hadovník, aralka, muira puama, nátržník husí

V zuboch se zrkadlí zdravotný stav človeka. Jedným z dôležitých vplyvov pre stav zubov je pH ústnej dutiny. Ak je reakcia kyslá, dochádza k narušovaniu zubnej skloviny. Kto chce mať zdravé zuby, musí jesť tak, aby si prostredníctvom trávenia nevytváral nepriaznivé prostredie pre svoj chrup.

Čo robiť pri parodontóze:
Človek s parodontózou by si mal čo najskôr upraviť svoj jedálniček a jeho bolestivé zuby sa môžu pri dodržiavaní tohto jednoduchého opatreniaí už do pol roka o dosť ukľudniť a postup potiaží i zastaviť.

Ústna voda:
Po vyčistení zubov aplikujte na obnažené krčky pár kvapiek prípravku Drags imun.
Ten obsahuje tzv. dračiu krv, ktorá má supersťahujúci účinok, zastavuje krvácanie a pôsobí protizápalovo. Je úplne ideálna namiesto ústnej vody.

Vnútorne užívajte tiež pár kvapiek Drags imunu a Cytosan, bohatý na humáty s ochranným účinkom na črevá.

Zvonku doporučujeme použiť bioinformačný krém Artrin a vnútorne kvapky Renol.

Renol podporuje činnosť obličiek a minerálové hospodárenie v tele.

Vyhnite sa prostrediu s prevahou fluóru. Pri jeho prebytku v tele dochádza k rozpadu zubov a znižuje sa pevnosť a pružnosť tkanív v tele.

Balenie: 120 g

  • Autor 120 g

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Len zaregistrovaní návštevníci môžu pridávať komnetáre

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Pricemania.sk