Košík  

(prázdny)
Ajurvedské masáže Darčekové poukážky - masáže

Kategórie produktov

BARLEY - MLADÝ JAČMEŇ

Mladý jačmeň je bohatým prírodným zdrojom potrebných živín, minerálov a vitamínov, ale výnimočný je predovšetkým vysokým obsahom viac než 20 živých enzýmov, vlákniny, aminokyselín a rastlinných bielkovín, ktoré sú ľahko využiteľné pre zdravý rast organizmu.

Zobraziť viac


27,30 €

ENEZEL2JA

Zákazníci, ktorý kúpili tento tovar, tiež kupili:

Barley je bioinformačný prípravok vyrobený podľa zásad ekologického poľnohospodárstva (záruka Bio Quality). Barley neobsahuje žiadne prímesi, vyrába sa iba zo šetrne spracovaných malých rastliniek jačmeňa obyčajného Hordeum vulgare, ktorý sa žne v období raného rastu vo výške 18-20 cm nad zemou, v čase, keď rastlina čerpá z pôdy a vzduchu najviac účinných látok. Mladý jačmeň je bohatým prírodným zdrojom potrebných živín, minerálov a vitamínov, ale výnimočný je predovšetkým vysokým obsahom viac než 20 živých enzýmov, vlákniny, aminokyselín a rastlinných bielkovín, ktoré sú ľahko využiteľné pre zdravý rast organizmu. Je ideálny na prevenciu patologických stavov.
Barley ovplyvňuje predovšetkým energetické dráhy žalúdka, pankreasu a sleziny, tenkého a hrubého čreva, pečene, žlčníka, srdca, osrdcovníka a troch žiaričov. Vo Vollovom systéme meridiánov (používanom v diagnostike pomocou EAV) sa Barley zameriava na energetické dráhy nervovej, orgánovej, väzivovej, kĺbovej a tukovej degenerácie, na dráhy alergie a lymfy.

Použitie Barley:
Barley je vďaka svojej vysokej výživnej hodnote vhodný ako každodenný doplnok zdravého jedálneho lístka. Nevyhnutný je pri jarných očistných pôstoch, diétach, a vhodne sa uplatňuje aj pri redukcii hmotnosti. Ako silný antioxidant chráni telo pred účinkami voľných radikálov a rôznych typov škodlivého žiarenia (UV, RTG., …), regeneruje kožu po ožiarení. Je vhodnou voľbou na prevenciu, aj ako doplnok liečby rakoviny. Normalizuje hladiny cukrov v krvi a pôsobí priaznivo na pankreas, vďaka čomu je vhodný najmä pre diabetikov. Pôsobí proti chudokrvnosti a celkovo čistí krv
a vylepšuje krvný obraz. Vďaka protizápalovému pôsobeniu má svoje uplatnenie pri liečbe mnohých kožných chorôb – akné, alergické vyrážky,
škvrny, ale aj pri liečbe chronických zápalových ochorení vnútorných orgánov (pečeň, srdce, pľúca, …).

Mladý jačmeň
• priaznivo pôsobí na jemnú detoxikáciu organizmu
• podporuje črevnú peristaltiku a pôsobí proti zápche
• pomáha v boji proti nadváhe
• znižuje riziko rakoviny a iných civilizačných chorôb
• urýchľuje hojenie rán
• pôsobí proti vnútorným a vonkajším zápalom a infekciám
• chráni pokožku pred škodlivými druhmi žiarenia
• znižuje telesné pachy, osviežuje dych
• znižuje pH vnútorného prostredia, obnovuje acido-bázickú rovnováhu
• má ochranný vplyv na tkanivá, sliznicu a kožu
• vďaka antioxidačnému pôsobeniu spomaľuje starnutie buniek
• vylepšuje krvný obraz vďaka vysokému obsahu organického železa
• pôsobí priaznivo na hormonálny systém
• dlhodobo vylepšuje psychiku

Dávkovanie:
Preventívna dávka pre dospelých – 1 gram Barley 2x denne
Regeneračné dávky pre dospelých – 2 gramy Barley 2x denne
Pre deti od 3 rokov je dávkovanie polovičné, u starších ľudí je dobré
dávky zvýšiť.
(1 g Barley = dve rovné drevené odmerky)

Prášok zamiešajte v pohári studenej alebo vlažnej vody (pozor! Teplota vyššia než 50 °C ničí enzýmy). Nápoj je chutný v kombinácii so zeleninovými šťavami. Barley užívajte nalačno aspoň 20 minút pred jedlom. Pri užívaní tohto produktu je nevyhnutné dodržiavať dostatočný pitný režim. Výrobok nie je určený pre osoby precitlivené na chlorofyl a jačmeň. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote 10–25 °C. Uchovávajte v originálnom sklenenom obale!

Balenie: 100 g

  • Balenie 100 g

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Len zaregistrovaní návštevníci môžu pridávať komnetáre

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Pricemania.sk