Košík  

(prázdny)
Ajurvedské masáže Darčekové poukážky - masáže

VITAMARIN

Prípravok s obsahom rybacieho oleja. Posilňuje imunitný systém, podporuje správnu činnosť sietnice oka a krycích tkanív, podporuje správnu funkciu kostry a chrupu, znižuje cholesterol.

Zobraziť viac


16,90 €

ENEVIT2VM

Zákazníci, ktorý kúpili tento tovar, tiež kupili:

Bioinformačný prípravok s obsahom unikátneho rybacieho oleja

Vitamarin je bioinformačný prípravok s obsahom unikátneho rybacieho oleja z morskej ryby Engraulis japonicus.

Použitie:
Vyvážený pomer účinných látok prípravku Vitamarin má blahodárny vplyv na zdravotný stav ľudí sa srdcovými ťažkosťami a vysokým krvným tlakom . Odporúča sa najmä pri zvýšenej hladine krvných tukov , zúžení koronárnych (srdcových) ciev , pri riziku trombóz a pri mozgových príhodách. Je vhodné podávať ho ako doplnok pri reumatoidnej artritíde , odvápňovaní kostí, ekzéme a Raynaudovej chorobe . Svoje uplatnenie má aj pri strate hmotnosti , astme a chronickom únavovom syndróme .

Bioinformácie obsiahnuté vo výrobku pôsobia v harmónii s ostatnýmiúčinnými zložkami. Svojimi jemnými energiami vyrovnávajú informačnépole organizmu.

Ďalšie pozitívne účinky Vitamarinu:
• posilňuje imunitný systém
• podporuje správnu činnosť sietnice ľudského oka a krycích tkanív
• podporuje správnu funkciu kostry a chrupu
• znižuje cholesterol

Rybí olej
Je najdôležitejším prírodným zdrojom radu nenasýtených mastných kyselína vitamínov A a D. Esenciálne mastné kyseliny hrajú významnú úlohu primnohých životne dôležitých pochodoch v ľudskom tele. Podieľajú sa najmäna regulácii krvného tlaku, ovplyvňujú ochranný systém organizmua pomáhajú pri premene tukov. Vitamín D podporuje vstrebávanie vápnikaa fosfátov z čreva a je nevyhnutný pre správnu funkciu nervovéhoa svalového systému. Vitamín A posilňuje odolnosť organizmu, podporujerast kostí, vlasov, kože a ďasien a pôsobí priaznivo na zrak. Potrebatýchto látok sa zvyšuje najmä v období rastu a dospievania, preto saodporúča užívať vhodné doplnky, medzi ktoré patrí aj tento prípravok.

Bioinformácie
Bioinformácie sú frekvencie napodobňujúce riadiace frekvenciepodkôrových centier mozgu, ktoré regulujú vegetatívnu nervovú sústavua činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením sa prerušia negatívneinformácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces. Prítomnosťbioinformácií v produktoch Energy je významná - v porovnaní s inýmipodobnými výrobkami vykazujú práve prípravky Energy niekoľkonásobnevyšší účinok.

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula 1-3x denne

Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov.

Balenie: 90 kps

  • Autor 180 kps

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Len zaregistrovaní návštevníci môžu pridávať komnetáre

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Pricemania.sk