Košík  

(prázdny)
Ajurvedské masáže Darčekové poukážky - masáže

Kategórie produktov

GREPOFIT

Grepofit je účinný pri vírusových a bakteriálnych infektoch ako je chrípka, angína, nádcha, ale aj infekcie močových ciest. Utišuje kašeľ a bolesť v krku, aktivuje imunitu a skracuje priebeh ochorenia.

Zobraziť viac


20,80 €

ENEIMU1GR

Zákazníci, ktorý kúpili tento tovar, tiež kupili:

Grepofit je bioinformačný prípravok s vyváženou kombináciou extraktu z grapefruitových jadierok, Echinacey, ibišteka sudánskeho a silice šalvie lekárskej.

Kombinácia najúčinnejších prírodných antivírusových látok.

 

Grepofit ovplyvňuje predovšetkým energetické dráhy sleziny, pľúc, pečene, osrdcovníka a troch žiaričov.

 

Použitie:

Tento unikátny prípravok má skvelé účinky pri vírusových a bakteriálnych infektoch ako je chrípka, angína, nádcha, ale aj infekcie močových ciest. Utišuje kašeľ a bolesť v krku, aktivuje imunitu a skracuje priebeh ochorenia. Poradí si aj s niektorými gynekologickými problémami, najmä zápalmi a výtokmi. Pomáha pri žalúdočných a črevných ťažkostiach, vredoch a zápaloch žalúdočnej sliznice. Potláča plesne v organizme a na pokožke.

Oproti liečbe syntetickými antibiotikami je pôsobenie tohto prípravku bez vedľajších nežiadúcich účinkov. Nenarúša zdraviu prospešnú bakteriálnu flóru v črevách, ale naopak potláča pôsobenie škodlivých črevných baktérií.

 

Pozn.: Jedna kapsula Grepofitu zodpovedá cca 25 kvapkám liehových produktov s podobným pôsobením, ktoré dostať na súčasnom trhu.

  

Zloženie:

Extrakt z grapefruitových jadier – ide o jedinečnú substanciu s antibiotickými účinkami, ktorá zabraňuje množeniu baktérií, vírusov a plesní. Obsahuje vysoké množstvo bioflavonoidov, ktoré uľahčujú trávenie, očisťujú organizmus, zlepšujú krvný obeh a zvyšujú odolnosť slizníc. Zlepšuje kvalitu cievnej steny a zabraňuje jej krehkosti, čo je zjavné najmä u jemných kapilár. Zabraňuje aj zhlukovaniu krvných doštičiek a vzniku krvných zrazenín, čím efektívne pôsobí pri prevencii vzniku trombóz a infarktu myokardu.

 

Echinacea purpurea – echinacea má množstvo liečivých účinkov. Pri vonkajšej aplikácii dobre hojí rany, ale oveľa významnejšie je jej vnútorné užívanie s preukázateľným vplyvom na zvyšovanie nešpecifickej imunity organizmu. Vykazuje značnú antimikrobiálnu aktivitu, a to nielen proti baktériám, ale aj proti vírusom.

 

Ibištek sudánsky – celkové pôsobenie byliny je protizápalové a dezinfekčné, najmä v oblasti tráviaceho a močového traktu. Ibištekový extrakt má spazmolytické (kŕče tlmiace) účinky vo svalstve maternice a čriev, čo sa dá využiť pri liečbe hnačkových ochorení s kŕčmi, ale aj pri bolestivej menštruácii. Extrakt celkovo osviežuje organizmus, znižuje vysoký krvný tlak bez vedľajších účinkov a má vynikajúce výsledky pri prevencii artériosklerózy, pretože znižuje hladinu cholesterolu a zamedzuje jeho usadzovaniu v tepnách.

 

Šalvia lekárska – pôsobenie silice zo šalvie je veľmi široké. Pôsobí protizápalovo, baktericídne, mierne močopudne, zvieravo, a je osvedčeným prostriedkom proti hlístam. Antibiotický efekt sa využíva pri liečbe zápalov močových ciest, krčných lymfatických uzlín, ústnej dutiny, pri angíne, gynekologických zápaloch alebo zápaloch zažívacieho ústrojenstva.

 

Bioinformácie – sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace frekvencie podkôrových centier mozgu regulujúcich vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením sa rušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces.

 

Odporúčané dávkovanie: 2 kapsuly 1–3x denne

V akútnych prípadoch 2 kapsuly každú hodinu (maximálne 12 kapsúl denne)

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie!

Po troch týždňoch užívania nasleduje 1 týždeň prestávka.

Počas užívania prípravku zvýšte príjem tekutín.

Upozornenie:

Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy a osoby precitlivené na včelie a sójové produkty.

Doplnky stravy nie sú určené na používanie ako náhrada pestrej stravy.

Ukladajte mimo dosahu detí!

Skladujte na suchom a tmavom mieste, pri teplote 10–20 °C, chráňte pred mrazom.

 

Balenie: 180 kapsúl

  • Autor 180 kps

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Len zaregistrovaní návštevníci môžu pridávať komnetáre

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Pricemania.sk