Košík  

(prázdny)
Ajurvedské masáže Darčekové poukážky - masáže

Kategórie produktov

DVD Védská astrologie

Komplet 4 DVD o védskej astrológii. Védska astrológia je starodávna náuka, ktorá analyzuje osobnosť, partnerské vzťahy či zdravie na základe hlbokých znalostí princípov vesmíru.

Zobraziť viac


32,20 €

DVD3VEAS

Zákazníci, ktorý kúpili tento tovar, tiež kupili:

Védska astrológia je starodávna náuka, ktorá analyzuje osobnosť, partnerské vzťahy či zdravie na základe hlbokých znalostí princípov vesmíru.

 

Prednášajúci:

Prashanti de Jager, USA.

Potom, čo vyštudoval na univerzite v Michigane letecko-kozmické inžinierstvo, elektrotechnickú biofyziku, filozofiu, tanec a rôzne formy liečenia v Ann Abroru, sa v roku 1990 presťahoval do Indie, kde sa učil u mnohých veľkých jogínov, mudrcov a svätcov. Tí mu otvorili brány k Védam, teórii a praxi tohto najstaršieho poznania ako ajurvédska medicína, joga, védska astrológia Džotiš, Tantra a Vastu (náuka o bývaní a architektúre).

V roku 1997 se vrátil do USA, kde pokračuje v praxi s klientami, je uznávaným astrológom v oblasti védskych horoskopov, vedie v tejto oblasti semináre po celom svete.

Prashanti de Jager je spoluzakladateľom projektu Organic India, autorom viacerých kníh, publikuje články, je konzultantom mnohých spoločností, napr. Vedic Vidya Institute. Zakladal tiež ajurvédske centrum v San Franciscu.

 

Obsah na 4 DVD:

Úvod do védskej astrológie

Čítanie z ruky podľa védskej astrológie

Praktická analýza konkrétneho horoskopu

Meditácia svetla a života

Analýza planét a dómov

Analýza partnerských vzťahov

 

Balenie: komplet 4 DVD, 12 hodín záznamu

  • Balenie 4 DVD
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Pricemania.sk