Košík  

(prázdny)
Ajurvedské masáže Darčekové poukážky - masáže

AYUURI - MEHANDI - farbivo na ruky a nohy v prášku

Mehandi (Henna) bola počas stáročí používaná v Indii, Severnej Afrike či na Strednom Východe ako prírodný prostriedok na ozdobovanie pokožky tela ornamentami. Je populárna aj na Západe na vytváranie dočasných tetovaní.

Zobraziť viac


4,20 €

PRAAYU6MH

Zákazníci, ktorý kúpili tento tovar, tiež kupili:

Mehandi (Henna) pochádza z rozomletej rastliny Lawsonia Inermis. Tento prášok bol počas stáročí používaný v Indii, Severnej Afrike či na Strednom Východe ako prírodný prostriedok na ozdobovanie pokožky tela ornamentami. Takto sa zdobia najmä ženy pri rôznych obradoch, lebo veria, že im Mehandi prinesie šťastie.

Henna je dnes je populárna aj na Západe na vytváranie dočasných tetovaní. Minimálna doba trvania tohto dočasného tetovania je 1 – 3 týždne a pomaly sa stráca pri každom umytí.

Návod na použitie:

Vezmite potrebné množstvo prášku, pridajte citrónovú šťavu a vytvorte jemnú pastu. Prikryte ju a nechajte cez noc na teplom mieste. Pridajte 5-6 kvapiek eukaplyptového oleja a dobre premiešajte. Potom je pasta pripravená na použitie. Pred aplikáciou si umyte ruky alebo nohy nemastným mydlom a dobre osušte. Potom dekorujte.

Pre dosiahnutie čo najlepšieho výsledku nechajte hennu dobre zaschnúť, ideálne najmenej 5-6 hodín. Len pre vonkajšie použitie. Sýtosť farby záleží na typu pokožky.

Zloženie:

Lawsonia inermis (čistý prášok z Henny)

Balenie: 100 g

  • Balenie 100 g

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Len zaregistrovaní návštevníci môžu pridávať komnetáre

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Pricemania.sk