Košík  

(prázdny)
Ajurvedské masáže Darčekové poukážky - masáže

Kategórie produktov

AYUCARE - Šampón na vlasy s Neemom

Šampón obsahuje výťažok z listov Neemu a esenciálny bergamotový olej. Táto kombinácia očisťuje a vyživuje vlasy i pokožku hlavy. Ošetruje poškodené vlasy a odstraňuje lupiny.

Zobraziť viac


6,55 €

SAMAYC1NE

Zákazníci, ktorý kúpili tento tovar, tiež kupili:

Neemový šampón obsahuje výťažok z listov Neemu a esenciálny bergamotový olej. Táto kombinácia očisťuje a vyživuje vlasy i pokožku hlavy. Napomáha i k ošetreniu poškodených vlasov. Vďaka výživnému a antiseptickému pôsobeniu na pokožku hlavy napomáha i k odstráneniu lupín.

Návod na použitie:

Naneste šampón na mokré vlasy, dôkladne vmasírujte a potom opláchnite. Opakujte podľa potreby. Vyhnite sa kontaktu s očami. Ak sa šampón dostane do očí, vypláchnite ich čistou vodou.

Zloženie:

D.M.Water (Distilled Aqua), Sodium Laureth Ether Sulphate (Sodium Laureth Sulphate), Cocamidopropyl Betaine, Neem (Azadirachta indica), Coca Mono Ethanol Amide (Cocamide MEA), Tween-20 (Polysorbate), Sodium Chloride, Silicon Oil DC 8500 (Amodimethicone), Bergamont Oil (Citrus aurantium bergamia), Aculyn 60 (PEG 160 Distearate), Eucalyptus Oil (Oil of Eucalyptus globulus), Tea Tree Oil (Oil of Melaleuca alternifolia), E.D.T.A. Disodium (Di-sodium EDTA), Methyl Paraben, Propyl Paraben

Balenie: 150 ml

  • Balenie 150 ml

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Len zaregistrovaní návštevníci môžu pridávať komnetáre

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Pricemania.sk