Košík  

(prázdny)
Ajurvedské masáže Darčekové poukážky - masáže

Kategórie produktov

IMIS - HEMHEAL masť na análnu oblasť

Bylinná masť k starostlivosti o análnu oblasť, pomáha aj pri problémoch spôsobených hemoroidmi. Neemový olej obsiahnutý v Hemheali pôsobí protizápalovo. Gáfor má zase ľahko anestetický účinok a poskytuje uvoľnenie.

Zobraziť viac


4,90 €

HOJIMI5HH

Zákazníci, ktorý kúpili tento tovar, tiež kupili:

Hemheal je bylinná masť k starostlivosti o análnu oblasť, pomáha aj pri problémoch spôsobených hemoroidmi. Pri aplikácii pred vylučovaním stolice pôsobí Hemheal ako lubrikant, ktorý ovplyvňuje napätie na hemeroidných žilkách a pomáha tak voľnému priechodu stolice.

Neemový olej (z indického stromu neem) obsiahnutý v Hemheali pôsobí protizápalovo. Gáfor má zase ľahko anestetický účinok a poskytuje uvoľnenie. Hemheal možno tiež aplikovať po vylúčení stolice, čím sa pôsobení masti predĺži. Pri znečistení spodného prádla je Hemheal ľahko odstrániteľný.

Hemheal je možné používať po celú dobu trvania problému.

Použitie:

Masť rovnomerne rozotrite okolo análneho otvoru (na postihnuté miesta). Pravidelne aplikovať na postihnuté miesta 1 - 2x denne alebo podľa potreby.  

Zloženie:

Melia azadarach 8%, Ammonium alum 8%, Mimosa pudica 5%, Pongamia glabra 2%, Vitex negundo 2%, Borax (Sodium borate) 1%, Camphor 1%, Cream Base q.s.: Lanolin, Potassium hydroxide, Cetostearyl alcohol, Stearic acid, Propylene Glycol)

Balenie: 30 g

  • Balenie 30g
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Pricemania.sk