Košík  

(prázdny)
Ajurvedské masáže Darčekové poukážky - masáže

Kategórie produktov

Ajurvédsky čaj TULSI BRAHMI darčeková plechovka 100g

Lahodný organický bylinný čaj na ukľudnenie z bylín Tulsi a Brahmi, podporujúcich pamäť, koncentráciu a duševnú rovnováhu. Bez kofeínu. Účinky Tulsi: antioxidant, povzbudenie organizmu, zvýšenie vitality, navodenie fyzickej pohody, metabolizmus tukov, cholesterolu a krvného cukru.

Zobraziť viac


9,20 €

TULBRA1PL

Zákazníci, ktorý kúpili tento tovar, tiež kupili:

Lahodný organický bylinný čaj na ukľudnenie z bylín Tulsi a Brahmi, podporujúcich pamäť, koncentráciu a duševnú rovnováhu. Bez kofeínu. 

Účinky Tulsi:

• Silný antioxidant

• Energetické povzbudenie organizmu

• Zvýšenie vitality

• Navodenie fyzickej pohody

• Prispieva k metabolizmu tukov, cholesterolu a krvného cukru

Brahmi sa používa v ajurvédskej medicíne na zvýšenie vitality, napomáha znižovať mentálny stres, pozitívne pôsobí pri strachu, negatívnych emóciách a nedostatku koncentrácie. Priaznivo ovplyvňuje pamäť. Pozitívne pôsobí na mentálnu a emocionálnu rovnováhu.

Užívanie:

1 lyžička/1 sáčok na jednu šálku. Zalejte vriacou vodou a nechajte vylúhovať najmenej 3 minúty. Čaj pite teplý, môžete ho osladiť. Ak chcete pripraviť ice tea, nechajte vychladnúť a pridajte ľad. Pre maximálny účinok pite 3-5 šálok denne.

Zloženie:

Rama Tulsi (Ocimum sanctum), Krishna Tulsi (Ocinum sanctum), Vana Tulsi (Ocimum gratissinum), Brahmi (Centella asiatica)

Balenie: darčeková plechovka, 100g

  • Balenie 100g
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Pricemania.sk