Košík  

(prázdny)
Ajurvedské masáže Darčekové poukážky - masáže

Kategórie produktov

Bylinné prípravky ECCE VITAPočet produktov: 10

Bylinné prípravky ECCE VITA
ECCE VITA

Organické a prírodné prípravky najvyššej kvality. Doplnky stravy. Bez konzervačných látok, umelých farbív, chemikálií a pesticídov. Čisté prírodné prípravky a mnohé z nich z biofariem, bez chemického a biologického znečistenia. 100% prírodné výrobky, splňujúce najprísnejšie medzinárodné štandardy.

Výhody prípravkov:

1. Kvalita je potvrdená svetovými certifikátmi (na rozdiel od väčšiny iných prípravkov a čajov na trhu): ISO 9001 : 2000 - celosvetový certifikát kvality, EKOCERT - európsky certifikát organickej kvality, GMP - správna výrobná prax, USDA Organic - certifikát amerického Ministerstva poľnohospodárstva o organickej kvalite), SQF - bezpečné kvalitné potraviny, HACCP – systém kritických bodov , USDA (Americké ministerstvo poľnohospodárstva), Košer kvalita.
2. Výrobky ECCE VITA ako produkt ekologického poľnohospodárstva majú BIO certifikát Ministerstva poľnohospodárstva ČR, pro český trh a Európsku úniu.
3. Jednotlivé byliny rastú na biofarmách.
4. Prípravky obsahujú väčšinou celé nasušené rastliny so všetkými účinnými látkami namiesto len extraktov, ako je to vo väčšine iných produktov.
5. Byliny neobsahujú žiadne konzervačné a chemické látky, len samotné byliny a prírodné prísady.
6. Správne zostavené kombinácie pôsobia na celý organizmus.
7. Prípravky ECCE VITA možno užívať dlhodobo bez nežiadúcich účinkov.
8. Pri produktoch v kapsulách sa jedná o kapsule rastlinné (s dobre stráviteľnou rastlinnou celulózou, bez horšie stráviteľnej hovädzej želatíny). Kapsule sa na rozdiel od niektorých tabliet vždy v zažívacom trakte rozpustia a uvoľnia sa tak všetky účinné látky.
9. Priaznivá cena.

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Pricemania.sk